WWW stránky – kdo je vytvoří?

Rozhodli jste se, že chcete mít mít svoje webové stránky pro prezentaci své živnosti nebo své firmy. To je skvělé rozhodnutí, ale jak to udělat?
Napadá vás, že to zvládnete sami? Pokusím se vás přesvědčit, proč byste to raději měli přenechat odborníkům.
Na českém internetu můžete najít několik on-line nástrojů pro snadnou tvorbu a správu webových stránek, jedním z nich je Webnode.cz.


Webové stránky zdarma – Webnode

Nabídka zní lákavě: Pro práci s Webnode nepotřebujete žádné technické znalosti. Nepotřebujete nic instalovat, ani konfigurovat. Stačí Vám jen internetový prohlížeč. Publikační systém, hosting, statistiky návštěvnosti, e‑mail, e‑shop, blog, diskuzní fórum, ankety, fotogalerie, katalog produktů, vyhledávání… Je to ideální řešení pro všechny, kteří si chtějí vytvořit vlastní blog, nebo si přejí sdílet galerii fotek a videí. Kdokoliv si může založit vlastní webovou stránku zdarma. Pro Vaše stránky si můžete vybrat ze stovek moderních šablon, které byly připraveny internetovými profesionály.

Podle mého názoru si můžete vytvořit stránky sami, pokud jde o stránky osobního charakteru nebo stránky určené pro nějakou zájmovou skupinu – např.informace o vaší kočce nebo o vašem kroužku pletení. Prostě stránky, které nemají obchodní cíl.
Pokud chcete vytvořit web, který vám má přivádět zákazníky a pomáhat ve vašem podnikání, pak vaším cílem by mělo být, aby web nejen vypadal dobře, ale aby celá vaše internetová prezentace splňovala spoustu těch podmínek, které jsou potřeba k tomu, aby vás uživatelé a zákazníci na internetu našli.
Nic nebrání tomu, vytvořit tyto webové stránky v systému Webnode, ale měli byste tuto práci přenechat odborníkovi, který se postará o to, aby všechno bylo perfektní.

Další možnost je nechat si vytvořit vlastní web profesionálním webdesignerem nebo firmou, která se tvorbou webových stránek zabývá.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *