Tvorba webových stránek

I živnostníci a malé firmy by měli mít kvalitní prezentaci svých služeb na internetu. Pokud chtějí mít náskok před konkurencí a chtějí, aby je zákazníci našli, je vhodné a taky výhodné mít vlastní webové stránky a využít dalších možností prezentace firmy, které internet nabízí.
Tvorba webových stránek už není činnost, kterou může dělat každý, kdo má počítač. V dnešní době, kdy je internet přesycený spoustou informací, je nutné vytvořit web, který splňuje spoustu požadavků.
Web by neměl jen dobře vypadat – moderně a zajímavě, ale měl by plnit důležitou funkci při přivádění nových zákazníků a nabídce zboží nebo služeb.
Není čas a místo pro weby vytvářené po večerech na koleně…
Je nutné oslovit odborníky, kteří se o vaši internetovou prezentaci postarají. Investice, vložená do internetové prezentace, se určitě mnohokrát vrátí.
Co všechno uděláme pro vaše nové www stránky?

Zanalyzujeme vaše požadavky, vaše podnikatelské cíle, ujasníme si, kdo bude vaším zákazníkem a koho potřebujeme zaujmout. Porovnáme i vaši konkurenci.

Navrhneme grafický design a strukturu webu.

 

Budeme se věnovat tvorbě obsahu – vytvoříme zajímavé a přitažlivé texty.

 

Během tvorby webových stránek se budeme také věnovat dodržení zásad pro správné SEO, tj. budeme optimalizovat stránky pro vyhledávače, tak aby vaše stránky našli ti správní lidé. V této činnosti budeme pokračovat ještě určitou dobu po vytvoření webu, protože možností je spousta a stále je co zlepšovat.

Při tom nám budou pomáhat statistiky přístupů na web vytvořené aplikací Google Analytics a Google Web Tools.

Zřídíme vám doménu a webhosting.

 

Kontaktujte nás a budete příjemně překvapeni výsledkem!