Portfolio

vlasy-zdravi-prevence

www.vlasy-zdravi-prevence.cz

MUDr.Nasswettr kromě interní ambulance poskytuje rehabilitační služby, zabývá se vlasovou diagnostikou, je odborníkem v oblasti výživových doplňků, nabízí výrobky Forever Living. Jeho aktivity prezentujeme na nových webových stránkách.

 

 

 


aranika

www.aranika.cz

Aranžérka a floristka, která se věnuje tvorbě svatebních výzdob a kreativní výzdobě interiérů, má svůj web vytvořený podle vlastního grafického návrhu.
 

 

 


masazedl

www.masazedl.cz

S masérem a cvičitelem taiči spolupracujeme už delší dobu. Webové stránky jsou pro něj důležitým marketingovým nástrojem a vložená investice se mu určitě několikanásobně vrátí. Tištěná reklama nebo roznášení letáků by nemohlo mít za srovnatelnou cenu tak velký efekt jako kvalitně provedený web.
Protože je potřeba stránky často aktualizovat, přidávat články a pozvánky na akce, vytvořili jsme nový web v redakčním systému WordPress.
Pro majitele stránek vytváříme i letáky a pozvánky na akce.


www.ucetni-sternberk.cz

www.ucetni-sternberk.cz

Web pro účetní, která nabízí zpracování účetnictví a daňových přiznání, obsahuje jen důležité údaje. Ty jsou ale prezentovány v atraktivním designu. Samozřejmostí už pro nás je, že web je responsivní, aby se správně zobrazoval na mobilních zařízeních s různou velikostí displeje. Sledování návštěvnosti pomocí nástrojů Google Analytics pomůže získat informace, díky kterým pak budeme web upravovat tak, aby byl pro návštěvníky užitečnější.

 


www.masaze-fyzioterapie-mk.cz

www.masaze-fyzioterapie-mk.cz

Tvorba nových webových stránek pro masážní studio se ukázala jako nutnost, když jsme se snažili zlepšit SEO a návštěvnost stránek v původním, už zastaralém designu. Majitelka webu bude přidávat nové nabídky a články, proto prostředí redakčního systému WordPress je pro ni skvělá volba. Zároveň pracujeme na zvyšování návštěvnosti stránek, protože cílem je přivést do masážního studia více zákazníků.

 


www.elias-elektro.cz

www.elias-elektro.cz

Webové stránky pro elektroinstalatéra je také převedený původní web do nového prostředí WordPressu. Stránky obsahují spoustu článků a informací, které si majitel stránek bude dále doplňovat a aktualizovat. Další optimalizace SEO www stránek je samozřejmostí.

 

 


www.kosmetikald.cz

www.kosmetikald.cz

Nabídka kosmetických a masážních služeb a čínské medicíny. Web je vytvořen v redakčním systému WordPress, díky kterému se hodně rozsáhlá nabídka služeb mohla rychle a přehledně zpracovat. Součástí dlouhodobé spolupráce je i SEO a tvorba obsahu. Zprostředkování fotografky pro nafotografování služeb z prostředí salonu bylo také součástí zakázky.

 

www.keltskytelegraf.cz

www.keltskytelegraf.cz

Www stránky pro akci Keltský telegraf. V redakčním systému Worpress je možné zpracovat různé typy informací atraktivním způsobem. Na stránkách se dále pracuje, přibude další funkčnost.

 

 

 


www.eileencaddy.cz

www.eileencaddy.cz

Webové stránky věnované odkazu Eileen Caddy, zakladatelce Findhornské nadace. Web je klasický blog ve WordPressu, na atraktivní šabloně zdarma.